2016
 

--------

11.13 Baltoji impresija | Programa „Šimtas minučių balsams“

Šiuolaikinės muzikos festivalis „Iš arti“

Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčia (LT)

Choras „Brevis“ (meno vadovas ir dirigentas Gintautas Venislovas)

11.20 Muzikinis epas ...nes ilgiuosi tavęs | premjera

(pagal Adomo Mickevičiaus poemą „Ponas Tadas“, Herkaus Kunčiaus libretas)

XVIII Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis

Kauno nacionalinis dramos teatras (LT)

Chorai: Kauno technologijos universiteto akademinis choras „Jaunystė“ (vadovė Danguolė Beinarytė), Lietuvos edukologijos universiteto choras „Ave vita“ (vadovas Kastytis Barisas), Lietuvos edukologijos universiteto muzikos teorijos katedros merginų choro studija (vadovai Vilius Tavoras, Jolanta Abramauskienė), Lietuvos edukologijos universiteto muzikos teorijos mišrus choras „Musica“ (vadovai Vilius Tavoras, Asta Rauduvaitė), solistai – Laurynas Aukštuolis, Vaiva Venslovienė, Mindaugas Rumšas, Kristina Lazdauskaitė, Mindaugas Lukoševičius, Aidas Uksas,
Lukas Kazlauskas,Dainius Svobonas (naratorius),  Robertas Beinaris (obojus), Motiejus Bazaras (klavišiniai), Mykolas Bazaras (bosinė gitara), Benediktas Bazaras (mušamieji), Vladimiras Šerstabojevas (vaizdo projekcijos)

 

10.29 Simfortas Skydas | 26 – sis aktualiosios muzikos festivalis „Gaida“ | premjera

Vilniaus kongresų rūmai (LT)

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (dirigentas Robertas Šervenikas),

Motiejus Bazaras (klavišiniai), Mykolas Bazaras (bosinė gitara),

Benediktas Bazaras (mušamieji)
 

10.21 Sonetas IV  | Programa „Langas į Lietuvą“ |

Mansion House / Dublin (IE)

Dalia Dėdinskaitė (smuikas, LT/AT), Gleb Pyšniak (violončelė, LT/AT),

Gintaras Januševičius (fortepijonas, LT/DE)

 

10.15 Benedictus es | Programa „Voces ex animo“ | premjera

Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčia (LT)

Vokalinis ansamblis „Acusto“ (meno vadovas Kęstutis Jakeliūnas)

 

07.02 Baltoji impresija | Programa „Šimtas minučių su Mokytoju“

Evangelikų liuteronų bažnyčia, Žeimelis (LT)

Choras „Brevis“ (meno vadovas ir dirigentas Gintautas Venislovas)

06.24 Epitafija Juliui | Klaipėdos kariliono festivalis |

Programa „Vidudienio varpai“

Laikrodžių muziejaus kiemelis (LT)

Stanislovas Žilevičius (karilionas)

06.24 Kantorija Lumen fidei | Klaipėdos kariliono festivalis |

Programa „Nakties varpai“

Laikrodžių muziejaus kiemelis, Klaipėda (LT)

Piotr Olech (kontratenoras, Lenkija), Mindaugas Zimkus (tenoras), Liudas Mikalauskas (bosas), Jan Maksimovič (saksofonas), Arkadijus Gotesmanas (perkusija), Agnė Petruškevičiūtė (vargonai), Zita Bružaitė (elektronika), varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis „Protuberus brass“ (meno vadovas Egidijus Miknius), Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ (meno vadovas  Vaclovas Augustinas).

Dirigentas Vaclovas Augustinas

 

06.04 Vakarinė žvaigždelė | Kauno dainų šventė |

Kauno Dainų slėnis (LT)

Jungtinis choras, jaunimo tautinių šokių kolektyvai ir ansambliai

(dirigentė Ramutė Štreimikytė), solistė Kristina Siurbytė

Vilmos Urbonaitės aikštės kompozicija

04.30 Muzikinis epas ...nes ilgiuosi tavęs | premjera

(pagal Adomo Mickevičiaus poemą „Ponas Tadas“, Herkaus Kunčiaus libretas)

Kauno technologijos universiteto akademinio choro „Jaunystė“ 90 – mečiui

Kauno nacionalinis dramos teatras (LT)

Kauno technologijos universiteto akademinis choras „Jaunystė“ (meno vadovė ir dirigentė Danguolė Beinarytė), A. Kačanausko MM estradinio dainavimo grupės „Dangi“ ir „Dangiukai“, solistai – Laurynas Aukštuolis, Vaiva Venslovienė, Mindaugas Rumšas, Kristina Lazdauskaitė, Mindaugas Lukoševičius, Aidas Uksas, Lukas Kazlauskas,

Dainius Svobonas (naratorius),  Robertas Beinaris (obojus), Motiejus Bazaras (klavišiniai), Mykolas Bazaras (bosinė gitara), Benediktas Bazaras (mušamieji), Vladimiras Šerstabojevas (vaizdo projekcijos)

 

03.31 Sonetas IV  | Programa „Langas į Lietuvą“ |

Concert Hall Vatroslav Lisinski  / Zagreb (HR)

Dalia Dėdinskaitė (smuikas, LT/AT), Gleb Pyšniak (violončelė, LT/AT),

Gintaras Januševičius (fortepijonas, LT/DE)

 

03.13 Grybų karas ir taika (pagal Just. Marcinkevičiaus poemėlę) |

Kauno valstybinis muzikinis teatras (LT)

Virgilijus Visockis (dirigentas), Aidas Giniotis (režisierius) Ramunė Skrebūnaitė (dailininkė)

Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai, choro artistai, orkestras

 

02.25-28 Sonetas IV  | Programa „Langas į Lietuvą“ |

TangoBrücke / Einbeck (DE), Hochschule für Musik, Theater und Medien /
Hannover (DE), Dr. Barner Sanatorium / Braunlage (DE), Rittersaal / Gifhorn (DE)

Dalia Dėdinskaitė (smuikas, LT/AT), Gleb Pyšniak (violončelė, LT/AT),

Gintaras Januševičius (fortepijonas, LT/DE)

 

02.02-03 Sonetas IV  | Programa „Langas į Lietuvą“ |

Klaipėdos koncertų salė (LT), Birštono Kurhauzas / Birštonas (LT)

Dalia Dėdinskaitė (smuikas, LT/AT), Gleb Pyšniak (violončelė, LT/AT),

Gintaras Januševičius (fortepijonas, LT/DE)

 

01.31 Sonetas IV  | Programa „Langas į Lietuvą“ |

Taikomosios dailės muziejus / Vilnius (LT)

Dalia Dėdinskaitė (smuikas, LT/AT), Gleb Pyšniak (violončelė, LT/AT),

Gintaras Januševičius (fortepijonas, LT/DE)

 

01.28 Sonetas IV  | Programa „Langas į Lietuvą“ |

Hochmeisterkirchengemeinde / Berlin (DE)

Dalia Dėdinskaitė (smuikas, LT/AT), Gleb Pyšniak (violončelė, LT/AT),

Gintaras Januševičius (fortepijonas, LT/DE)
 

---------------
2015

2014   

 
          
 baner